Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Picture
nn: Bilete

en: Continue
nn: Hald fram

en: file
nn: fil

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Field name
nn: Feltnamn

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: revert
nn: tilbakestill

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nn: Filopplastingsfeil. Kunne ikkje flytte den opplasta fila.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast, av di den er større enn %maxsize, den største tilletne filstorleiken.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast, av di opplastinga ikkje vart fullført.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast. Ein ukjend feil oppstod.
