Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Picture
ps: انځور

en: Continue
ps: دوام

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
