Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: Node type
da: Indholdstype

en: Picture
da: Billede

en: Continue
da: Fortsæt

en: file
da: fil

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: This field is required.
da: Feltet er obligatorisk.

en: Minimum cache lifetime
da: Mindste cachelevetid

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Replacement patterns
da: Makroer

en: Revert
da: Gendan

en: revert
da: gendan

en: File upload error. Could not move uploaded file.
da: Fejl ved filoverførsel. Kunne ikke flytte den overførte fil.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
da: Filen %file kan ikke gemmes, fordi den overskrider %maxsize, som er den maksimale tilladte størrelse for overførte filer.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
da: Filen %file kan ikke gemmes, fordi overførslen ikke blev fuldført.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.
