Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: <none>
ast: <nengún>

en: Picture
ast: Imaxe

en: Continue
ast: Siguir

en: file
ast: ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Field name
ast: Nome del campu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Caching
ast: Caché

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Operation
ast: Operación

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer
