Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Node type
az: Nod tipi

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Picture
az: Şəkil

en: Continue
az: Davam et

en: file
az: fayl

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Caching
az: Keşlənib

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Revert
az: Qaytarma

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.
