Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Picture
bn: ছবি

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।
