Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Picture
bo: པར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Minimum cache lifetime
bo: ཆེས་ཉུང་བའི་བར་གསོག་གི་དུས་ཡུན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་སྤོར་མི་ཐུབ།

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་དེ་ཆེས་ཆེ་ཤོས་ཀྱི་ཚད་%maxsize་ལས་བརྒལ་འདུག

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་ཡར་འཇུག་མཇུག་རྫོགས་ཐུབ་མེད།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་རྒྱུས་མེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་བྱུང་།

en: Fixed value
bo: གཏན་འཇགས་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
