Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: Picture
bs: Slika

en: Continue
bs: Nastavi

en: file
bs: datoteka

en: Created
bs: Kreiran

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Field name
bs: Ime polja

en: Conditions
bs: Uslovi

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Clone
bs: Klon

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bs: Greška prilikom uploada. Nije bilo moguće premjestiti fajl.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bs: Fajl %file nije bilo moguće snimiti. Desila se nepoznata greška.
