Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Picture
dz: པར།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Minimum cache lifetime
dz: འདྲ་མཛོད་ཚེ་ཡུན་ཉུང་མཐའ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: File upload error. Could not move uploaded file.
dz: ཡིག་སྣོད་ སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འཛོལ་བ།  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་  ཡིག་སྣོད་དེ་  སྤོ་བཤུད་འབད་མ་ཚུགས།

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
dz: ཡིག་སྣོད་ %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་བ་ཅིན་  སྐྱེལ་བཙུགས་དེ་ མཇུག་བསྡུ་མ་ཚུགས།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག
