Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach
