Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Node type
jv: Tipe node

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Picture
jv: Gambar

en: Continue
jv: Lanjutna

en: file
jv: berkas

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Field name
jv: Jeneng field

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Caching
jv: Tembolok

en: Minimum cache lifetime
jv: Umur minimal telih

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Operation
jv: Operasi

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: File upload error. Could not move uploaded file.
jv: Ngunggah file gagal. Ora bisa mindhahaké berkas.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
jv: file %file ora bisa disimpen, merga ngluwihi %maxsize, ukuran paling akéh kanggi ngunggah.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
jv: file %file ora bisa disimpen, merga unggahan-ne durung kumplit.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: File %file ora bisa disimpen, merga ānā kesalahan sing ora di ngerteni.
