Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana
