Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: <none>
sl: <brez>

en: Picture
sl: Slika

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: file
sl: datoteka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Field name
sl: Ime polja

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče shraniti, ker presega %maxsize, največjo dovoljeno velikost za nalaganje.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti, ker se nalaganje ni uspešno zaključilo.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.
