Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Picture
sq: Fotografia

en: Continue
sq: Vazhdo

en: file
sq: skedar

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Minimum cache lifetime
sq: Koha minimum e jetëzgjatjes së cache

en: Operation
sq: Veprimi

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sq: Gabim në ngarkimin e skedarit. Nuk mundi të lëviz skedarin e ngarkuar.

en: export
sq: eksporto

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, pasi tejkalon %maxsize, madhësinë maksimale të lejuar për ngarkime.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, pasi ngarkimi nuk arriti të përfundoj.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, ka ndodhur një gabim i panjohur.
