Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Picture
fi: Kuva

en: Continue
fi: Jatka

en: file
fi: tiedosto

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Conditions
fi: Ehdot

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Minimum cache lifetime
fi: Sivuvälimuistin minimielinaika

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Import failed.
fi: Lataus epäonnistui.

en: revert
fi: palauta

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fi: Tiedoston siirto-ongelma. Tiedostoa ei voitu siirtää oikeaan hakemistoon.

en: Unlink
fi: Poista linkki

en: clone
fi: kloonaa

en: Importing
fi: Ladataan

en: export
fi: lataa

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa, koska se ylitti suurimman sallitun tiedostokoon %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa, koska siirto katkesi.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Queue ID
fi: Jonon ID

en: No minimum
fi: Ei minimiä

en: override
fi: ohita

en: Fixed value
fi: Kiinteä arvo
