Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: file
kn: ಕಡತ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Importing
kn: ಆಮದು ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಲಾಗುತ್ತಿದೆ
