Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Picture
ku: وێنە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Minimum cache lifetime
ku: کەمترین ڕادەی تەمەنی حەشارگە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Operation
ku: کردار

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت، له‌به‌رئه‌وه‌ی قه‌باره‌که‌ی گەیشتە %maxsize، کە بەرزترە له‌ قه‌باره‌ی ڕێپێدراو بۆ بارکردن.‌‌

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ku: په‌ڕگه‌ی %file پاشه‌که‌وت نه‌کرا. چونکه‌ پرۆسەی بارکردن‌ ته‌واونەبوو.‌

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.
