Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Manage
nl: Beheren

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: <none>
nl: -geen-

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Continue
nl: Doorgaan

en: file
nl: bestand

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Operation
nl: Bewerking

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Account status
nl: Accountstatus

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: revert
nl: terugzetten

en: Automatic
nl: Automatisch

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: clone
nl: dupliceren

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: export
nl: exporteer

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden omdat de upload niet voltooid is.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: override
nl: overschrijven

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Creation date and time
nl: Aanmaakdatum en -tijd

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
nl: Welke tekst moet er aan de gebruiker getoond worden?

en: Extra Options
nl: Extra opties

en: Fixed value
nl: Vaste waarde
