Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
