Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: file
sr: фајл

en: Created
sr: Направљено

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Field name
sr: Назив поља

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sr: Грешка приликом учитавања фајла. Учитан фајл се не може преместити.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sr: Фајл %file не може бити сачуван јер прелази %maxsize, највећу дозвољену величину за слање фајла.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sr: Фајл %file не може бити сачуван, јер учитавање није завршено.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sr: Фајл %file не може бити сачуван. Дошло је до непознате грешке.
