Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Manage
tr: Yönetim

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Picture
tr: Görsel

en: Continue
tr: Devam et

en: file
tr: dosya

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create
tr: Oluştur

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Field name
tr: Alan adı

en: Conditions
tr: Koşullar

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: Minimum cache lifetime
tr: En az önbellekleme süresi

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Clone
tr: Kopya

en: Operation
tr: İşlem

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Revert
tr: Geri al

en: Import failed.
tr: İçeri aktarma başarısız.

en: revert
tr: geri al

en: Automatic
tr: Otomatik

en: File upload error. Could not move uploaded file.
tr: Dosya yükleme hatası. Yüklenen dosya taşınamadı.

en: Unlink
tr: Bağlantıyı kaldır

en: None available
tr: Hiçbiri kullanılamaz

en: export
tr: dışarı ver

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
tr: %file dosyası kaydedilemedi: dosya, yükleme için izin verilen azami boyutu (%maxsize) aşıyor.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
tr: %file dosyası kaydedilemedi, çünkü dosya aktarma tamamlanamadı.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: override
tr: üzerine yaz

en: Read-only
tr: Salt okunur

en: Fixed value
tr: Sabit değer
