Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: file
ug: ھۉججەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ug: ھۆججەت سىغىمى %maxsize دىن چوڭ بولغاچقا، %file ھۆججەت ساقلانمىدى.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ug: ھۆججەت يوللاش مەغلۇپ بولدى، %file ھۆججەت ساقلانمىدى.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.
