Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel
