Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: <none>
el: <κανένα>

en: Picture
el: Εικόνα

en: Continue
el: Συνέχεια

en: file
el: αρχείο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Minimum cache lifetime
el: Ελάχιστος χρόνος ζωής λανθάνουσας μνήμης

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: revert
el: επαναφορά

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: File upload error. Could not move uploaded file.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση του απεσταλμένου αρχείου.

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: None available
el: Κανένα διαθέσιμο

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
el: Η αποθήκευση του αρχείου %file δεν ήταν δυνατή, επειδή ξεπερνά %maxsize, το ανώτατο επιτρεπτό μέγεθος για την αποστολή αρχείων.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file, επειδή η αποστολή του δεν ολοκληρώθηκε.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file. Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα.

en: No minimum
el: Χωρίς ελάχιστο

en: Fixed value
el: Σταθερή τιμή
