Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Manage
he: ניהול

en: Node type
he: סוג תוכן

en: <none>
he: <ללא>

en: Picture
he: תמונה

en: Continue
he: להמשיך

en: file
he: קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Field name
he: שם שדה

en: Conditions
he: תנאים

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Minimum cache lifetime
he: זמן חיים מינימלי למטמון

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Clone
he: שכפול

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Revert
he: שחזור

en: revert
he: שחזר

en: Automatic
he: אוטומטי

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: clone
he: שכפול

en: export
he: ייצוא

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %file מפני שהוא חורג מהגודל המירבי להעלאות, %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
he: הקובץ %file לא נשמר מפני שההעלאה לא הסתיימה.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: Fixed value
he: ערך קבוע
