Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Picture
hr: Slika

en: Continue
hr: Nastavi

en: file
hr: datoteka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Field name
hr: Naziv polja

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Minimum cache lifetime
hr: Minimalno trajanje priručne memorije

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Operation
hr: Operacija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: Automatic
hr: Automatski

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom otpreme datoteke. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
hr: Datoteka %file ne može biti spremljena, veličina prelazi %maxsize, maksimalnu dopuštenu veličinu otpreme datoteka.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
hr: Datoteka %file nije spremljena, otprema nije uspješno završena.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.
