Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: file
my: ဖိုင်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
my: %file ဖိုင်အား သိမ်းဆည်း၍ မရပါ။ အမျိုးအမည်မသိသော ပြဿနာတစ်ခုဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။
