Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Picture
pl: Obraz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: file
pl: plik

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Conditions
pl: Warunki

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Minimum cache lifetime
pl: Minimalny czas istnienia pamięci podręcznej

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Clone
pl: Klonuj

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Account status
pl: Status konta

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Revert
pl: Przywróć

en: Import failed.
pl: Import zakończony niepowodzeniem.

en: No limit
pl: Brak limitu

en: revert
pl: przywróć

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: clone
pl: duplikuj

en: Importing
pl: Importowanie

en: None available
pl: Brak dostępnych

en: export
pl: eksportuj

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
pl: Próba zapisania pliku %file nie powiodła się, ponieważ jest on za duży. Maksymalna dozwolona wielkość to %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file, ponieważ nie ukończono jego wysyłania.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Queue ID
pl: ID kolejki

en: No minimum
pl: Bez minimum

en: override
pl: nadpisz

en: Read-only
pl: Tylko do odczytu

en: Creation date and time
pl: Data i czas utworzenia

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.

en: Extra Options
pl: Opcje dodatkowe

en: Target: @label
pl: Cel: @label

en: Source: @label
pl: Źródło: @label

en: Fixed value
pl: Wartość stała

en: WSDL File
pl: Plik WSDL
