Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Address
bg: Адрес

en: Key
bg: Ключ

en: None.
bg: Нищо.

en: Revision
bg: Редакция

en: Select
bg: Избери

en: and
bg: и

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Direction
bg: Посока
