Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
