Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Advanced
cy: Uwch

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Key
cy: Allwedd

en: None.
cy: Dim

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Select
cy: Dewis

en: and
cy: ac

en: Additional information
cy: Gwybodaeth ychwanegol

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Required modules
cy: Modiwlau angenrheidol
