Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Modules
he: רכיבים

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Success
he: הצלחה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Address
he: כתובת

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Entity
he: יישות

en: None.
he: ללא.

en: Revision
he: גרסה

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Direction
he: כיוון

en: Properties
he: מאפיינים

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Required modules
he: מודולים נדרשים
