Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Advanced
jv: Mahir

en: Key
jv: Kunci

en: Revision
jv: Perubahan

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Required modules
jv: Mbutuhaké modul
