Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Key
sl: Ključ

en: None.
sl: Brez.

en: Revision
sl: različice

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Additional information
sl: Dodatne informacije

en: Direction
sl: Smer

en: - Any -
sl: - Vse -
