Salesforce Suite (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Modules
tr: Modüller

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Address
tr: Adres

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Constant
tr: Sabit

en: Entity
tr: Nesne

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: Revision
tr: Sürüm

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: and
tr: ve

en: Additional information
tr: Ek bilgi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Format: %time.
tr: Biçim: %time.

en: Direction
tr: Yön

en: Properties
tr: Özellikler

en: Bulk Operations
tr: Toplu İşlemler

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Required modules
tr: Gerekli eklentiler

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Entity label
tr: Varlık etiketi
