Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Key
ast: Llave

en: None.
ast: Nengún.

en: Revision
ast: Revisión

en: Required modules
ast: Preseos necesarios
