Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Modules
cs: Moduly

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Address
cs: Adresa

en: Key
cs: Klíč

en: None.
cs: Žádný.

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Revision
cs: Revize

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Direction
cs: Směr

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Required modules
cs: Požadované moduly

en: Entity Id
cs: ID entity
