Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Advanced
eo: Specialaj

en: None.
eo: Neniu.

en: Revision
eo: Revizio

en: and
eo: kaj

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Direction
eo: Direkto
