Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Advanced
hr: Napredno

en: Address
hr: Adresa

en: Key
hr: Ključ

en: None.
hr: Nijedan.

en: Revision
hr: Revizija

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Direction
hr: Smjer

en: Required modules
hr: Nužni moduli
