Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Required modules
hy: Պահանջվող մոդուլներ
