Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: None.
mn: Байхгүй.

en: and
mn: ба

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: Direction
mn: Чиглэл
