Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Address
mr: पत्ता

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Direction
mr: दिशा

en: - Any -
mr: - काहीही -
