Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Revision
ne: संशोधन

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: Direction
ne: दिशा
