Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Success
nl: Succes

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Address
nl: Adres

en: Key
nl: Sleutel

en: Constant
nl: Constante

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Entity
nl: Entiteit

en: None.
nl: Geen.

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Revision
nl: Revisie

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: and
nl: en

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Format: %time.
nl: Formaat: %time.

en: Direction
nl: Richting

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Required modules
nl: Vereiste modules

en: API Version
nl: API-versie

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: Related entities
nl: Verwante entiteiten

en: Field map
nl: Veldtoewijzing
