Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Modules
ro: Module

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Success
ro: Succes

en: Advanced
ro: Avansat

en: Address
ro: Adresă

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Entity
ro: Entitate

en: None.
ro: Niciunul.

en: Revision
ro: Revizie

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: and
ro: și

en: Additional information
ro: Informaţii suplimentare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Direction
ro: Direcție

en: Properties
ro: Proprietăți

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Required modules
ro: Module cerute

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: Entity label
ro: Eticheta entității
