Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Success
sk: Úspech

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Address
sk: Adresa

en: Key
sk: Kľúč

en: Entity
sk: Entita

en: None.
sk: Žiadne.

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Revision
sk: Revízia

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Direction
sk: Smer

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Required modules
sk: Požadované moduly
