Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: None.
sq: Asnjë.

en: Revision
sq: Revizioni

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: Additional information
sq: Informacione shtesë

en: Direction
sq: Orientimi
