Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Error
am: ስህተት

en: None.
am: ምንም።

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Direction
am: አቅጣጫ
