Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Modules
ar: الوحدات

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Advanced
ar: متقدم

en: Address
ar: العنوان

en: Key
ar: المفتاح

en: Entity
ar: الكيان

en: None.
ar: لا شيء.

en: Revision
ar: مراجعة

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Direction
ar: الاتجاه

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Required modules
ar: الوحدات المطلوبة

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
