Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to da translation catalogue (46 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Modules
da: Moduler

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Success
da: Succes

en: Advanced
da: Avanceret

en: Address
da: Adresse

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Constant
da: Konstant

en: Date/time
da: Dato/tid

en: None.
da: Ingen.

en: Requirements
da: Krav

en: Revision
da: Version

en: Select
da: Vælg

en: About
da: Om

en: and
da: og

en: Additional information
da: Yderligere information

en: Entity type
da: Entity-type

en: Direction
da: Retning

en: Properties
da: Egenskaber

en: Bulk Operations
da: Masse-handlinger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Required modules
da: Påkrævede moduler

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: Field map
da: Felt mapning
